Public
Organization
Громадська
Організація
To Learn
&
To Work
Навчатися
Та
Працювати
Унія Громадська організація
loader

Урочистості з нагоди випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів відбулися 4 липня в освітньо-мистецькому центрі «Політехнік».

У цьому році загальна кількість випускників освітньо-кваліфікаційних рівнів (бакалавр і спеціаліст) склала 1460 осіб, з них з відзнакою — 91 чол. (бакалаврів — 70 чол., спеціалістів — 21 чол.).

 

Випускників привітав ректор університету професор Петро Ясній. «У вашому житті нині урочиста подія — завершилася ваша багаторічна праця в стінах університету. Ви полишаєте домівку, яка стала для вас рідною і вирушаєте у самостійне життя. Я сподіваюся, що оглядаючись з висоти років, які ви провели, здобуваючи фах в університеті, ви впевнилися у правильності вибору вашої професії і навчального закладу. Поруч із основним своїм фахом, ви освоїли сучасні інформаційні технології, основи ведення бізнесу, ази управління підприємствами, поглибили володіння іноземними мовами, фізично розвинулися і збагатилися духовно, визначили свою громадянську позицію», — зазначив ректор. Він додав: «Я впевнений, що ви отримали якісну освіту, і ті знання та вміння, які ви здобули, навчаючись в нашій Альма Матер, допоможуть вам у вашому професійному зростанні. Хай щастить вам на вашій життєвій дорозі і завжди оберігає Господь Бог».

Щоб привітати випускників, на свято завітали почесні гості — міський голова Тернополя Сергій Надал та заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ганна Зварич.

Благословення на добру і щасливу долю випускникам уділив духовий капелан університету, священник Архикатедрального собору міста Тернополя — отець Ярослав Шевчук.

Святковий настрій випускникам та усім присутнім подарували учасники музичної імпрези талановиті студенти — Соломія Матуняк та Адріана Гарматюк.

Здоров’я вам, творчого натхнення, прихильності долі, життєвого оптимізму, світлого і радісного майбуття, шановні випускники!

Перегляди статей
10358